poniedziałek, 1 września 2014

Szkoły na keyboard

Harrison Mark, Blues Piano - Publikacja stworzona z myślą o miłośnikach stylu blus. Autor - Mark Harrison - wprowadza we wszelkie niezbędne zagadnienia dotyczące gry na instrumencie w tym stylu muzycznym. Znajdziesz tu zagadnienia teoretyczne, oraz wszelkie problemy techniczne i "sztuczki" instrumentalne. Dodatkowo do książki dołączona jest płyta CD z nagranymi przykładami muzycznymi, oraz z 7 pełnymi wersjami demonstracyjnymi utworów. Wyciszając prawy kanał wyłączasz linię melodyczną, dzięki czemu możesz grać razem z płytą.
Cena: 113,95 zł.

Hammer Jeff, Empiaza A Tocar Teclado - Szkoła gry na keyboardzie z dołączoną płytą CD. Publikacja przeznaczona jest dla początkujących. Zawiera między innymi podstawowe informacje na temat harmonii, rytmiki, a także proste utwory. Niemal na każdej stronie znajduje się zdjęcie, na którym prezentowane jest ułożenie ręki na klawiaturze instrumentu. Na dołączonej płycie CD znaleźć można nagrania demonstracyjne wszystkich przykładów.
Cena: 56,95 zł.

Hoffmann Russell, Schmeling Paul, Berklee Practice Method Keyboard - Szkoła gry na fortepianie i keyboardzie. Autor stopniowo wprowadza Cię w poszczególne zagadnienia niezbędne do podjęcia nauki gry na tym instrumencie. Znajduje się tu zarówno opis pozycji siedzącej oraz stojącej, ułożenie rąk, nauka nut, oraz problemy techniczne. Publikacja przeznaczona jest dla osób które mają już opanowane podstawowe umiejętności gry, a chcą znacznie podnieść swoje umiejętności w wykonawstwie muzyki rozrywkowej. Dodatkowo do książki dołączona jest płyta CD z akompaniamentami.
Cena: 94,95 zł.

WPISY O PODOBNEJ TEMATYCE
 Czytanie nut   Nuty i klawisze   Właściwe ćwiczenie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz