Yamaha P-115

czwartek, 6 września 2018

Materiały do nauki gry

1. Szkoła na fortepian, część 1, praktyka i teoria.
Niniejsza publikacja wprowadza w początkowy etap gry na instrumentach klawiszowych. "Szkoła na fortepian" zwraca uwagę nie tylko na technikę gry, ale poprzez zadania pisemne, kładzie nacisk również na naukę czytania i pisania nut, wiedzę teoretyczną oraz rozwija własną twórczość muzyczną. Przemyślane i stopniowe wprowadzanie poznawanych zagadnień, czyni publikację przejrzystą i zrozumiałą.

2. Szkoła na fortepian, część 2, praktyka i teoria.
Niniejsza publikacja wprowadza w dalszy etap gry na instrumentach klawiszowych. Poprzez wybrane utwory i ćwiczenia uczeń znacząco rozwinie technikę gry. W niniejszej pozycji znajdują się utwory w różnym stylu: klasycznym i rozrywkowym - w sumie 20 utworów, ponadto wiele ćwiczeń, zadań pisemnych i tematów teoretycznych.

3. Piosenki, które dzieci znają i kochają w prostym układzie na fortepian (część 1).
"Piosenki, które dzieci znają i kochają w prostym układzie na fortepian (część 1)” to zbiór 30 popularnych piosenek przedszkolnych i szkolnych opracowanych przez doświadczonego muzyka, kompozytora i pedagoga.
Autor dołożył wszelkich starań, aby każda piosenka posiadała ciekawy akompaniament, bogatą harmonię oraz kolorystykę.
Nuty przeznaczone są dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych młodych pianistów. Piosenki posiadają różny stopień trudności.


4. Piosenki, które dzieci znają i kochają w prostym układzie na fortepian (część 2).
"Piosenki, które dzieci znają i kochają w prostym układzie na fortepian (część 2)” to zbiór 22 popularnych piosenek przedszkolnych i szkolnych opracowanych przez doświadczonego muzyka, kompozytora i pedagoga. Autor dołożył wszelkich starań, aby każda piosenka posiadała ciekawy akompaniament, bogatą harmonię oraz kolorystykę. Nuty przeznaczone są dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych młodych pianistów. Piosenki posiadają różny stopień trudności.

5. Kolędy w prostym układzie na fortepian.
Kolędy w łatwym układzie na fortepian w opracowaniu Tomasza Trojanowskiego to zbiór 20 najpiękniejszych kolęd na fortepian. Utwory posiadają zróżnicowany poziom – znajdą tu coś dla siebie początkujący pianiści jak i średnio zaawansowani. Kolędy zostały zaopatrzone w tekst, który z pewnością wspomoże wspólne muzykowanie.

W sprawie zakupu publikacji proszę o kontakt na adres: keyboard.nauka@gmail.com

WPISY O PODOBNEJ TEMATYCE

3 komentarze:

 1. I'm now not certain the pace you're getting your information, but good topic.
  I must spend some time learniung more or understanding more.
  Thank you foor wonderful information I was looking for this information for my mission.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze nastrojone pianinio, bądź fortepian to klucz do sukcesu pianisty. Wiadomo, że jak ma się słuch absolutny to każdy dźwięk wydobywająy się z instrumentu musi być czysty i przyjemny dla uszu. Współpraca z dobrym i lubiącym swoją pracę stroicielem pianin jest bardzo ważna.

  OdpowiedzUsuń
 3. I really like your blog.. very nice colors & theme.
  Did you make this website yourself or did you hire someone to do it
  for you? Plz respond as I'm looking to create my own blog and would like to know where u got this from.
  cheers

  OdpowiedzUsuń