czwartek, 3 maja 2018

Nuty Adele - pdf (3)

"Remedy" to utwór nagrany przez wokalistkę na jej trzeci album studyjny - 25 z 2015 roku. Piosenka została napisana przez Adele i Ryana Teddera. Liryczny utwór opowiada o najlepszym przyjacielu piosenkarki, jej dziadkach, jej chłopaku i jej synu. Muzycznie piosenka jest wykonywana w klimacie ballady popowej.
<img alt="Remedy" src="remedy.png" />

"Right as Rain" pojawia się jako ósmy utwór na debiutanckiej płycie Adele , 19. "Right as Rain" zostało napisane przez Adele, Nicholasa Anthony'ego Movshona, Leona Marcusa Michelsa, Jeffreya Scotta Silvermana i Claya Holleya.
<img alt="Right as Rain" src="right-as-rain.png" />

"Rolling in the Deep" to utwór nagrany przez Adele na jej drugi studyjny album, 21. Jest to główny singiel i utwór otwierający ten album. Piosenka została napisana przez Adele i Paula Epwortha . Był to największy hit w Stanach Zjednoczonych od 25 lat, "Rolling in the Deep" zyskał popularność w wielu rozgłośniach radiowych i zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów.
<img alt="Rolling in the Deep" src="rolling-in-the-deep.png" />

"Set Fire to the Rain" to utwór Adele z jej drugiego studyjnego albumu 21. Piosenka napisana została przez Adele i jej producenta Frasera T Smitha. Piosenka osiągnęła najwyższe miejsca na listach przebojów w Belgii, Polsce, Holandii, Czechach, Słowacji i Stanach Zjednoczonych.
<img alt="Set Fire to the Rain" src="set-fire-to-the-rain.png" />

-------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana całym zapisem nutowym piosenki w formacie pdf, napisz w tej sprawie na adres: domp.muz@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------
If you are interested in musical notation of the song in pdf file, write me an email on: domp.muz@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------
Inne zapisy nutowe dostępne są na tym blogu pod hasłami: "Nuty przebojów - pdf" i "Popularne melodie".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz