niedziela, 28 grudnia 2014

KAWAI ES 100 pianino cyfrowe

Kawai jest synonimem doskonałej jakości pianin i fortepianów. W ciągu ostatnich osiemdziesięciu lat Kawai zdobył opinię producenta światowej klasy instrumentów muzycznych, w rezultacie fortepiany oraz pianina akustyczne i elektroniczne Kawai stały się wyborem pianistów, nauczycieli, studentów i entuzjastów instrumentów klawiszowych na całym świecie.
<img alt="KAWAI" src="kawai.jpg" />

ES100 to model pianina cyfrowego Kawai, uzupełniający ofertę uznanej serii przenośnych pianin cyfrowych (Portable Pianos). ES100 łączy w sobie najnowsze technologie Kawai w dziedzinie autentycznego działania klawiatury i brzmienia fortepianu z niewielką wagą i mobilnością. Pianino cyfrowe ES100 posiada 88 ważonych klawiszy reagujących tak jak w prawdziwej klawiaturze fortepianowej, dlatego jest idealnym wyborem dla początkujących muzyków poszukujących instrumentu do nauki. Zadowoli również doświadczonych pianistów poszukujących domowego instrumentu do ćwiczeń.

<img alt="KAWAI ES 100" src="kawai-es-100.jpg" />

Najmocniejszą stroną tego instrumentu jest bardzo realistyczna mechanika 88 ważonych klawiszy - Advanced Hammer Action IV-F (AHA IV-F). Ta zaawansowana klawiatura posiada szybką repetycję, naturalną dynamikę i zrównoważoną głośność w zakresie wszystkich oktaw. Za naturalne brzmienie instrumentu odpowiada 192 nutowa polifonia i próbki dźwiękowe określane jako Harmonic Imaging™ (HI). 
Instrument dysponuje 19 brzmieniami z czego 7 stanowią fortepiany akustyczne: Concert Grand, Concert Grand 2, Studio Grand, Studio Grand 2, Mellow Grand, Mellow Grand 2, Modern Piano, Rock Piano, Classic E.Piano, 60’s E.Piano, Modern E.Piano, Jazz Organ, Church Organ, Inne (6). 
Z dodatkowych funkcji polepszających brzmienie mamy do dyspozycji trzy pogłosy: Room, Small Hall, Concert Hall i następujące efekty brzmieniowe: Damper Resonance, Voicing, Fall-back Noise, Damper Noise, Brilliance, Table EQ.
Instrument posiada dwa głośniki o wymiarach 8 x 12 cm i mocy wyjściowej 7 W, które w zupełności wystarczą do domowego muzykowania.
Kawai ES 100 to stosunkowo niedrogie - 2.600,- zł., lekkie - 15 kg. (bez statywu) i posiadające bardzo dobrą, obecnie lepszą od konkurencji klawiaturę - pianino cyfrowe, z całą pewnością godne polecenia.

Oczywiście na tym modelu nie kończy się wybór instrumentów cyfrowych tej marki.
Na stronie sieci salonów muzycznych  MAGNUS - hurtowniamuzyczna.pl  dostępna jest cała gama modeli, z serii: CS, CA, CL i MP, stacjonarnych i przenośnych instrumentów Kawai.

WPISY DOTYCZĄCE INNYCH INSTRUMENTÓW

1 komentarz:

  1. Hello there, You've done a great job. I'll certainly digg it and personally suggest to my friends.
    I'm confident they'll be benefited frpm this site.

    OdpowiedzUsuń