Yamaha P-115

czwartek, 3 maja 2018

Nuty Adele - pdf (4)

"Someone Like You” to singel brytyjskiej wokalistki Adele z jej drugiego albumu studyjnego zatytułowanego 21. Został wydany 24 stycznia 2011 roku, a napisany jest przez wokalistkę oraz Dana Wilsona. Utwór został zainspirowany przeżyciami Adele. W wersji tekstowej piosenkarka opowiada o rozstaniu z chłopakiem i pogodzeniu się z zaistniałą sytuacją. Piosenka zyskała uznanie krytyków muzycznych i znalazła się na szczycie list przebojów w Irlandii, Nowej Zelandii, Australii, Brazylii, Włoszech, Francji i Szwajcarii.
<img alt="Someone Like You" src="someone-like-you.png" />

"Take It All" to siódmy utwór z drugiego studyjnego albumu Adele pt. 21. Utwór zawiera uduchowione, inspirowany ewangelią dźwięki, z towarzyszeniem chóru i fortepianu. Tekst piosenki, napisany wraz z Francisem "Eg" White , który pracował z Adele przy filmie "Chasing Pavements", opowiada o wczesnych etapach rozpadu związku.
<img alt="Take It All" src="take-it-all.png" />

"Turning Tables" to utwór nagrany przez angielską wokalistkę na jej drugi studyjny album - 21. Piosenka powstała po kłótni z byłym kochankiem, a napisana została wspólnie przez Adele i piosenkarza oraz autora piosenek, Ryana Teddera. Utwór to popowa ballada o uduchowionym brzmieniu. W wersji lirycznej pieśń opisuje spór, w którym narrator przyjmuje postawę obronną wobec manipulującego byłego kochanka.
<img alt="Turning Tables" src="turning-tables.png" />

"Water Under the Bridge" to utwór nagrany przez angielską wokalistkę na jej trzeci studyjny album "25" (2015). Piosenka została napisana przez Adele i producenta nagrania Grega Kurstina. Utwór został wydany jako singiel w dniu 4 listopada 2016 roku. Muzycznie, utwór ten jest disco - popową piosenką w średnim tempie, z rytmem electro-drum.
<img alt="Water Under the Bridge" src="water-under-the-bridge.png" />

"When We Were Young" to piosenka wydana w dniu 22 stycznia 2016 r. przez XL Recordings jako drugi singiel z jej trzeciego studyjnego albumu - "25". Adele współtworzyła piosenkę z Tobiasem Jesso Jr., a producentem utworu był Ariel Rechtshaid. Po wydaniu piosenka zyskała uznanie krytyków muzycznych, którzy chwalili tekst piosenki i wokal Adele.
<img alt="When We Were Young" src="when-we-were-young.png" />

-------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana całym zapisem nutowym piosenki w formacie pdf, napisz w tej sprawie na adres: domp.muz@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------
If you are interested in musical notation of the song in pdf file, write me an email on: domp.muz@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------
Inne zapisy nutowe dostępne są na tym blogu pod hasłami: "Nuty przebojów - pdf" i "Popularne melodie".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz