Yamaha P-115

wtorek, 1 maja 2018

Nuty Adele - pdf (1)

"All I Ask" to utwór nagrany przez wokalistkę na jej trzeci album studyjny (2015). Piosenka została napisana przez Adele, Bruno Marsa , Philipa Lawrence'a i Christophera Brody'ego Browna, a produkcja utworu została zrealizowana przez The Smeezingtons.
<img alt="All I Ask" src="all-i-ask.png" />

"Chasing Pavements" to utwór Adele z jej debiutanckiego albumu 19. Był to drugi singiel z albumu, po "Hometown Glory". Utwór został wydany cyfrowo w Irlandii 13 stycznia 2008 r. W dniu 20 stycznia singiel wszedł na numer dwa, na brytyjskiej liście singli z samymi pobraniami. "Chasing Pavements" był 27 najlepiej sprzedającym się singlem w Wielkiej Brytanii w 2008 roku, z ponad 280 000 sprzedaży.
<img alt="Chasing Pavements" src="chasing-pavements.png" />

"Cold Shoulder" to kolejny utwór wydany z jej debiutanckiego albumu 19. Utwór został wydany cyfrowo w Irlandii 30 marca 2008 r. oraz dzień później w Wielkiej Brytanii. Jest to jedyna piosenka na płycie, którą wyprodukował Mark Ronson.
<img alt="Cold Shoulder" src="cold-shoulder.png" />

"Daydreamer" jedna z dwóch piosenek opublikowanych przez artystkę po ukończeniu nauki w BRIT School. Piosenka, której producentem jest Jim Abbiss otwiera album artystki - 19.
<img alt="Daydreamer" src="daydreamer.png" />

-------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana całym zapisem nutowym piosenki w formacie pdf, napisz w tej sprawie na adres: domp.muz@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------

If you are interested in musical notation of the song in pdf file, write me an email on: domp.muz@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------
Inne zapisy nutowe dostępne są na tym blogu pod hasłami: "Nuty przebojów - pdf" i "Popularne melodie".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz