Yamaha P-115

Casio CTK-731


Wykonanie bez zbędnej wirtuozerii - wystarczy wiedzieć co nacisnąć i w którym momencie :)


CASI CTK-731 to kontynuacja serii 711. Keyboard, w którym zastosowano moduł brzmieniowy i system operacyjny modelu CTK 811, zaprojektowano nową (ciekawą) obudowę. Oprócz nietypowych, wysokiej jakości barw, CTK 731 zaskakuje ogromną ilością funkcji. Poprzez wykorzystanie wielościeżkowego sequencera, programowania paternów, oraz systemu MIDI, najznakomitsze pomysły muzyka mogą być z powodzeniem realizowane. Dzięki wbudowanym głośnikom Bass-Reflex, uzyskano wysoką jakość dźwięku. Przede wszystkim jednak stacja dysków, wbudowana w instrument CTK 731, pozwala na uwiecznienie całych kompozycji i wykorzystanie szerokiej gamy oprogramowania wyprodukowanego przez producentów sprzętu muzycznego z całego świata.

Dane techniczne:
- 61 dynamicznych klawiszy
- 232 barwy (128 wysokiej klasy barw w standardzie GM, 64 barwy wariacyjne, 32 barwy użytkownika, 8 zestawów perkusyjnych)
- 110 rytmów (100 wewnętrznych rytmów, 10 zestawów użytkownika)
- 10 efektów cyfrowych
- podział klawiatury/warstwowe łączenie brzmień
- automatyczny harmoniser
- syntezator (32 miejsca na nowe barwy)
- automatyczny aompaniament
- One-Touch-Preset (100 ustawień)
- free session (automatyczne pochody akordowe do 100 stylów muzycznych)
- Sequencer (6 ścieżek, 2 utwory, maksymalnie 5200 znaków)
- MIDI (16 kanałów Multi - Timbral/GM)
- funkcja mixera (16 kanałów)
- Pitch-Bend
- stacja dysków (pracuje w systemie MIDI - files (SMF), dowolne sekwencje, paterny, czy piosenki można zaisywać na dyskietce. Stacja dysków jest w pełni kompatybilna z innymi instrumentami najwyższej klasy pracującymi w systemie GENERAL MIDI. Znaczy to, iż materiał dotychczas wykorzystywany przez muzyków, tworzących na instrumentach, może być odtwarzany na CASIO CTK 731

Stacja dysków
Stacja dysków, zainstalowana w CTK 731, pracuje w systemie MIDI - files (SMF). Dowolne sekwencje, paterny, czy piosenki można zaisywać na dyskietce. Stacja dysków jest w pełni kompatybilna z innymi instrumentami najwyższej klasy pracującymi w systemie GENERAL MIDI. Znaczy to, iż materiał dotychczas wykorzystywany przez muzyków, tworzących na instrumentach, może być odtwarzany na CASIO CTK 731.

5 komentarzy:

 1. Casio Ctk 731 potrzebna jest instrukcja obsługi, redx2@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedź firmy Zibi S.A. na prośbę o przesłanie instrukcji instrumentu:
  Witam. Panie Grzegorzu nie ma możliwości żeby klient kupił towar u nas i nie otrzymał instrukcji w języku polskim. Co innego jeśli kupują towar od konkurencji ale to już sprawa klienta gdzie kupuje towar i co dostaje od sprzedawcy skoro się na to godzi. Jeśli towar był kupiony u nas to poprze o skan paragonu zakupu wyślemy instrukcję w języku polskim pod warunkiem ze towar był kupiony u nas lub u naszego kontrahenta.
  Zibi S.A. ul. Wirażowa 119; 02-145 Warszawa Tel. +48 22 3289111; Fax. +48 22 3289112

  NIESTETY, NIE DYSPONUJĘ TAKĄ INSTRUKCJĄ - proponuję szukać w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam potrzebuje dyskietki z tylami do ctk731

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry,jaki zasilacz muszę kupić do CASIO CTK 811ex.

  OdpowiedzUsuń
 5. kupie casio ctk731 cały lub części potrzebny mi cały srodek

  OdpowiedzUsuń